Sipariş Ver

Sayın Müşterimiz:

Ürünleriniz Tamamen Gizli Kutularda Teslim Edilmektedir.Ürün içeriğini Kurye ve Kargo Firması Kesinlikle Bilmemektedir.Ürünleriniz Kapalı Kutuda Hediyelik Ürün Olarak Yollanmaktadır.Ürün Ambalajları Üzerinde Hediyelik Ürün yazmaktadır.

Ayrıca Ürünlerinizin Ev veya iş Adresinize Gelmesine istemiyorsanız Size En yakın Kargo Şubesinden Teslim Alabilir Ürün Bedeline Kargo Şubesine Nakit Olarak Ödeye Bilirsiniz.

Eğer Ürün Bedelini Kredi Kartınız ile Ödediyseniz Hiç Korkmayın. Ekstrenizde Ürün adı geçmemektedir. Siz Bizim için Değerlisiniz. Çekinmeden Bizi Arayabilir ve Bilgi Alabilirsiniz. Bitkisel Ada Sipariş Temsilcileri Hergün 09:00 - 19:00 Saatleri arasında Size Yardımcı Olabilmek için Telefonların Başında Bekliyor Olacaktır.

Gizlilik en önemli prensibimizdir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz ürünlerin paketlenmesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır.
Kargo veya kurye görevlisi de dahil olmak üzere 3. şahıslar kutunu içeriğinde ne olduğunu kesinlikle bilmezler.

Ürünlerinizin ev veya iş yerinize gelmesini istemiyorsanız sipariş bölümündeki açıklama kısmında şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.
Bu durumda sipariş verdiğiniz ürünlerinizi en yakın kargo şubesinden direkt olarak kendiniz alabilirsiniz.

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda ekstrenizde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.

Ürününüz sizin adınıza kargo firmasına verilir bu yüzden 3. şahısların kargonuzu teslim alması mümkün değildir.

Sabah 09:00 ile 17:00 arası vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Çalışma saatleri dışında vermiş olduğunuz
siparişler bir sonraki gün kargo firmasına teslim edilmektedir..

Unutmayın.

Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez.

Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Sipariş verirken kullandığınız tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz.
Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.